KOCIĘTA

Wszystkie nasze kocięta posiadają oryginalne rodowody wydane przez Polski Związek Felinologiczny.

Maluszki od chwili urodzenia są razem z nami. Kochamy je i rozpieszczamy.

Uczymy , że ręce ludzkie są dobre , a człowiek kochający i wrażliwy.

W chwili odbioru kocięta są conajmniej dwukrotnie : odrobaczone i zaszczepione. Nauczone są czystości oraz korzystania z drapaka.

Nigdy nie oddajemy maluszków młodszych niż 12 tygodniowych , a wg najnowszych zaleceń najlepiej gdy kocięta opuszczają matkę i swój dom w wieku nie mniej niż w 14-16 tygodniu życia ze względu na kalendarz szczepień, socjalizację, zdrowie etc, a zatem nasze maluszki są przez nas pieszczone tak długo jak każdy indywidualnie tego potrzebuje i oddajemy je dopiero między16 a 20-tym tygodniem ich życia, oczywiście już po rekonwalescencji po zabiegach kastracji i sterylizacji.  

Oczywiście bez problemowo taki kociak adaptuje się w nowym domu i przynosi tyle samo radości co malec trzymiesięczny. Nie jest prawdą, że im "młodszy tym lepszy". 

 

Zdarza się z różnych powodów hodowlanych, że przekazujemy do adopcji także nasze dorosłe kotki hodowlane. Robimy to z bólem serca ale czasem poprostu wiemy, że tak jest dla nich lepiej. One także bez problemu aklimatyzują się w nowych domach. Potrzebują tak jak kociak miłości, wyrozumiałości i ciepła nowej rodziny.

Bez rodowodu kotów nigdy nie sprzedajemy, a rodowód to nie tylko "papierek" to bardzo ważny dokument potwierdzający czystość rasy i zdrowie kota.

To pięciopokoleniowa metryka jego urodzenia.

 

Poniżej znajduje się wzór naszej umowy jaką zawsze spisujemy z nową rodziną naszego maluszka.

 

 

 

 

 

Facebook
Do góry